Piłowanie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie wszystkich konturów - Weinig Conturex

Ocena użytkowników:  / 0

Piłowanie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie wszystkich konturów

Przyjęcie zlecenia – produkcja – zyski

WEINIG AG jest miejscem gdzie powstaje zaawansowana technologia w obróbce drewna litego. Najnowsza technologia produkcji nazywa się Conturex i oznacza kompletną obróbkę, nawet skomplikowanych elementów.

Filip Jackiewicz

weinig conturexCentrum obróbcze Conturex to obecnie jedno z najlepszych rozwiązań dla producentów stolarki otworowej, którzy produkują duże ilości w krótkich seriach lub pojedyncze produkty pod specjalne zamówienia. Dzięki maszynie Conturex elementy wykonywane są w kilku etapach obróbczych w jednym zamocowaniu na jednej maszynie. Dwa agregaty obróbcze pracują zespołowo i oszczędzają wyjątkowo dużo czasu. Dwa magazynki narzędziowe, uzbrojone we wszystkie konieczne narzędzia zapewniają pracę bez przerw na przezbrajanie.

 

Wymagania wciąż rosną

Obecnie producenci okien i drzwi muszą wykonywać zróżnicowane zlecenia, aby stawiać czoła wymaganiom rynku. Odpowiedzią na te warunki jest Conturex. Użytkownik przenosi po prostu dane konstrukcyjne elementów do oprogramowania Conturex i dostarcza to, czego wymaga rynek. Produkować można elementy o różnych konturach i w każdej ilości absolutnie bez przestojów. Dzięki temu przedsiębiorca ma czas na zdobywanie nowych segmentów rynku i przy okazji racjonalizujecie produkcję.

Czytaj więcej...

Centrum kątowe do okien SAC F 30

Ocena użytkowników:  / 2

Centrum kątowe do okien SAC F 30

Centrum kątowe do okien SCM Windor 20

Ocena użytkowników:  / 0

Centrum kątowe do okien SCM Window 20