TechnikiStolarskie.pl

Forum stolarskie dla ludzi z pasją
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 13:27

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
Post: 05 sty 2018, 07:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
TOPSOLUTION pisze:
Konfigurator posiada pełne powiązanie z dokumentacją i programami na CNC :D

To jest dodatek do topsolid, czy działa niezależnie? W tej cenie jest posprocesor?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 sty 2018, 08:44 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Konfigurator może działać zarówno z TopSolid, jak i bez. W zależności od naszych potrzeb. jupi
Postprocesor nie jest w cenie konfiguratora. :(

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 18:44 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
Taka dodatkowa funkcja Topsolida którą jakiś czas temu wprowadziliśmy w życie to możliwość przesyłu projektów do np programu 3Dpdf pobrałem go z apstore za darmo na telefon.
W Topsolidzie generuje się plik i wysyła mailem np na telefon klienta, ten pobiera i wrzuca go do pobranej aplikacji 3Dpdf
Tam otwiera i ma możliwość obrotu całym projektem we wszystkich kierunkach.
Dodatkowo jest parę płaszczyzn przekroju które dowolnie możemy przesuwać i podglądać wnętrze mebla.
Oczywiście aplikacja działa też w komputerze.
Całość służy do szybkiej komunikacji bo jest dość prosta w obsłudze.
Komunikacji z klientem, montażystami biurem i warsztatem.
Wystarczy telefon.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 18:54 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Doładuj telefon. Zaraz Ci padnie :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 19:13 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
No właśnie siedzę na kablu :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 lut 2018, 21:11 
Offline

Rejestracja: 22 mar 2015, 12:35
Posty: 304
Lokalizacja: Rzeszów
Na byle jaki się widzę nie wysyła... 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lut 2018, 19:32 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
W zasadzie każdą szafkę można rozbić na składowe.
Fajna sprawa jeśli się tworzy dokumentację techniczną.
Takie rozbite rysunki można tworzyć dla każdej szafki i w telefonie obracać o 360 stopni.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 17:48 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
Lignumsoft.
Brawo fajna robota. Torus pytam poważnie bez żadnych aluzji i podtekstów i proszę jak to możliwe o szczerą odpowiedz. Fajnie projekt zrobiłeś w Topsolidzie , pytanie co i ile udało się przenieść na produkcję, czy możesz wrzucić jakąś dokumentację techniczną z której powstało to owo dzieło ( jeżeli nie chcesz publicznie poproszę na priv).

Pytania dodatkowe:
- czy robiłeś nawierty elementów w Topsolid i potem przenisiłeś je na konstrukcję
- czy robiłeś programy dla blatów , łuków na cnc - jeżeli nie czy drukowałeś jakiś szablon w skali 1:1
- jak wygląda zwymiarowany rysunek elementów giętych
- na ile pomógł ci rysunek technologiczny przy wykonywaniu owej szafki
- czego ci zabrakło do pełni szczęścia przy przenoszeniu z TS na produkcję. Oczywiście jeżeli było coś takiego
- czy wyliczałeś długości elementów giętych w TS czy po prostu zrobiłeś dłuższe

Ogólnie chciałybym wiedzieć na ile taki kombain jak TS usprawnił ci proces produkcji.

A mogę odpowiedzieć tylko na część pytań ?:)
Kiedyś rysunki powstawały w cad kuchniach i tam powstawały rysunki łuków przesyłaliśmy je na hurtownię na cnc i dostawaliśmy gotowy element. nie trzeba było go specjalnie opisywać i wymiarować wystarczył odpowiedni plik.
Teraz mamy Top solid i Cyflexa i gdzie możemy to dajemy radę sami. Jak jest element który się mieści u nas to robimy u siebie a jak nie to bez kompleksów zamawiam w hurtowni.
Pytasz o nawierty, w ladzie akurat nie ale na ogół tak , nawierty i frezowania powstają w Top solidzie.
Większość blatów w kuchni robimy z granitu albo materiałów nie obrabialnych na Cyflexie to żadnych programów na blaty nie robiłem.
O co konkretnie pytasz z tymi łukami, cyflex frezuje jakieś szablony na to co się dzieje na warsztacie, ale w solidzie rysujemy bardziej skomplikowane rzeczy jak ramki szprosy ostatnio choinkę :)
Nic nie drukujemy w skali 1-1 bo nawet nie wiem jak bo i po co ? Jak mam wydrukować rysunek na 2 metry ?
To do schodów chyba tak ?
Top solid ma taką opcję że może obliczyć pole powierzchni elementów krzywoliniowych pomaga ona w wyliczeniu elementów nawierzchniowych.
Okleiny, laminaty, lustra , wielowarstwowość elementów może być ustawiona parametrycznie, to służy do zamówien materiału lub do wyceny.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 19:02 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
Dziękuję za odpowiedź chodziło mi o przykład tej lady konkretnie.

Z twojej wypowiedzi zrosumiałem.

- Dla blatów ( łuków) wygenrowałeś DXF i hurtownia ci to wycieła.
- mniejsze łukowe elementy które wlazły ci w Cyflexa wygenrowałeś i wyciołeś u siebie. Jakim plikiem PGMX czy DXF?
- Dla czego w ladzie nie rozbiłeś nawietów - blat można było fajnie zakołkować , szafkę połączyć z ladą, elementy konstrukcyjne ze sobą połączyć. Widziałem tam łączenie na konfirmat. Dlaczego nie wwierciłeś tego programami z TS ?
- Nie pytałem się czy TS ma taką opcję wyliczania długości łuku :-) bo wiem że ma - musi mieć - Ale czy z niej skorzystałeś

Dlaczego o to pytam bo sam w TS nigdy nie pracowałem i wiem że można narysować wszystko, ale jak przychodzi już do produkcji to okazuje się że kolorowo już nie jest. W Corpusie taką ladę mogę zrobić w około 45 min do 1h. Będę miał w dokumentacji wszystkie kształy z wymiarami, dodatkowo wszystkie nawierty połączeniowe gdzie się da je zrobić. ( połączenie blat górny, połączenie elementów lady, nawiety szafki ) , następnie programy na nestingowe maszyny do wycięcia kształów razem z nawiertami. Czyli teoretycznie 80% wiedzy jaką potrzebuję aby wykonać tą ladę. Ale pewni klienci twierdzą że to jest i tak za mało, jak się pytam co więcej to nie potrafią mi powiedzieć - pada odpowiedz więcej. Jedynie czego nie mogę zrobić teraz to przekrójów. Dlatego interesuje mnie jaką dokumentację wydrukowałeś, wygenerowałeś do produkcji. Bo mam takie uczucie że czasami klienci chcą nie widomo czego ( nie odbierz tego jako przytyk do ciebie i programu bo nie o to mi chodzi ) nie widomo jakich raportów, szkiców , rysunków itd. A potem się okazuje że do produkcji leci 1 rysunek 3D z wyglądem, lista ręcznie wypisanych i narysowanych formatek, i wszystko jest programowane ręcznie tak czy siak. Ostanio spotkałem się z takim podejściem w 2 fabrykach gdzie mają naprawdę poważny soft i robią to ręcznie. Patrzą na rozwój mojego programu zbieram inforamcje co jest naprawdę potrzebne aby np. taką ladę wyprodukować , a co jest tylko mrzonką lub marketingowym podejściem, żeby na siłę nie tracić miesięcy na rozówj czegoś co i tak nie będzie używane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Ja bym np chciał mieć takie coś zwymiarowane, aby można było łatwo wykonać szablon.

Lignumsoft. Jak tak dociekasz co jest potrzebne do ułatwienia produkcji, to mogę taką listę przygotować devil
Zapewniam, że zrealizowanie jej w połowie postawi Corpus na 1 miejscu rotfl Nawet przed tymi programami 10 razy droższymi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 20:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2015, 23:24
Posty: 1187
Lokalizacja: K/ Krakowa
Specjalizacja: Stolarz na pełny etat wieczorowo programista... :)
Jeśli mogę się wtracić mimo tego że jestm na poziomie wybierania oprogramowania to powiem czego ja oczekuje na produkcji.

Listy formatek wraz z oklejaniem i wierceniem. Tak by te podstawowe elementy mógł bezmyślnie wykonać każdy. Oczywiście pliki automatycznie przesłane do cnc i piły... Potem kody kreskowe i jak najmniej wymuszonych działań na pracowniku a jak najwięcej załatwione na maszynach. To chyba dość jasne. Ale też takie pomoce jak fronty ze słoja lub np formatki przygotowane do fornirowania powiększone o 10mm a potem ponowne po oklejaniu wymiary do przyciecia.

Co do blatów to potrzebne rysunki pojedynczych kawałków tak by można zrobić maszynowo lub ręcznie. Blat... Płaszczyzna z otworami i tak dalej.

Co do montowania mebli. Myślę że przekroje są zbędne ale rysunek trzech rzutów i bryły obowiązkowe. Dodatkowo bryły z wymiarami które sam zaznaczę lub same się wygeneruje. Potrzebne są jeszcze rysunki siatki elementów... Taki rysunek tylko krawędzi formatek tak by było wiadomo czy jest półka wewnątrz czy nie.

Podobna sprawa z pojedynczymi elementami czyli rysunki które są jasne dla laików. Prawda jest taka rzecz na produkcji nie każdy widzi co jest na rysunku i potrafi go poprawnie odczytać.

Co do przekrój to przydatne przy pojedynczych formatekach by określić głębokość odwierty czy kształt frez krawędzi np frontu meblowego.

Ja chyba tyle oczekuje.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 20:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Mało. Ja mam znacznie wyższe i cały czas rosną:) Po prostu, jak dostałem program w swoje łapki, to chcę go wycisnąć, jak cytrynkę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 20:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 mar 2015, 23:24
Posty: 1187
Lokalizacja: K/ Krakowa
Specjalizacja: Stolarz na pełny etat wieczorowo programista... :)
:) apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Inna sprawa że teraz zwyczajnie nie widzę jeszcze wszystkich potrzeb a ogólnikowe zarysy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 21:21 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
Jak hurtownia wycina blat to znaczy że jest za duży na obróbkę u mnie więc i nawierty w nim też nie wchodzą w grę.
Można oczywiście podzielić na części wyfrezować a potem potraktować jako wzory i zrobić ręczną fgw samemu cały blat. Jak kto woli tak se robi.
Program wyliczył jedynie że arkusz laminatu wystarczy na ladę i posłużył do zamówienia, wymiar sobie ustalił sam ten co naklejał wg siebie.

Trzeba pamiętać że program obsługuje jedna osoba Cyflexa druga a ladę składa trzecia.
Tak samo z meblami np kuchennymi i innymi.W tym przypadku powstały dość proste rysunki i lista formatek z uwzględnieniem klejenia frezowania dna pod prowadnice ale pewne nawierty nie zostały zrobione. Tu bardziej się skupiliśmy na łukach a reszta została potraktowana może trochę po macoszemu.
Marku każdy z tych programów będzie miał to co chcesz. ja nie mam problemu z generowaniem listy formatek, podziałem ich na materiały.Do każdej z nich mogę wygenerować kod albo go wydrukować. Zarówno wiercenie jak i frezowanie.
Rysunki można wykonywać na mnóstwo sposobów a wymiarujesz jak chcesz. Chcesz plik do centrum wysyłasz do centrum chcesz wydruk papierowy masz wydruk papierowy,chcesz tak jak powyżej widzisz zrzuty z ekranu z telefonu gdzie obracasz sobie i oglądasz na produkcji to masz. równie dobrze możesz to przesłać montażystom.
To nie wszystko, bo to tak na szybko do przeglądania, a do przesłania na komputer jest inny darmowy program który możesz zainstalować na tablecie przy stanowisku składania i każdy może sobie sprawdzić wymiar każdego elementu a jak chcesz to jego nawierty.
Kody kreskowe naklejone na element pozwalają na cnc odczytać co to za element i maszyna go obrabia.
Taki sam czytnik może mieć składacz żeby sprawdzić co to za element.
Generalnie dokumentacja u mnie się po prostu zmienia, przechodzi z płaskiej w rzuty.
Najchętniej bym z niej w ogóle zrezygnował ale przyzwyczajenia zmieniam stopniowo.
Powiem tak jakikolwiek program zakupisz zmieni on Twój sposób postrzegania zarówno dokumentacji jak i pracy.

Ps Pbstol zamiast pisać po raz setny że Topsolid jest droższy ileś tam i postprocesor kosztuje tyle co corpus pokaż jakiś projekt czegoś bardziej skomplikowanego niż szufladka bo tak słyszę i słyszę że szybko że łatwo a efektów nie widać.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 lut 2018, 21:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
TORUS pisze:
Jak hurtownia wycina blat to znaczy że jest za duży na obróbkę u mnie więc i nawierty w nim też nie wchodzą w grę

Nie mogłeś pliku dxf wysłać do hurtowni z zaznaczonymi wierceniami?

Robię tylko szufladki.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2018, 12:25 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Koniec roku zbliża się wielkimi krokami i z tego powodu przygotowaliśmy dla naszych obecnych i nowych klientów promocję :) - rabaty na moduły TS Wood oraz każda osoba, która do końca tego roku zakupi nową licencję otrzyma aktualizację oprogramowania do kolejnej wersji oraz roczne wsparcie zupełnie za darmo. Po więcej informacji zapraszamy na priv

Licencja TS Wood jest wieczysta, aktualizacja i wsparcie dobrowolne- także nic nie trzeba, a można...

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 03 gru 2018, 18:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
TOPSOLUTION pisze:
i wsparcie dobrowolne- także nic nie trzeba, a można...

Jaki jest koszt wsparcia i na czym ono polega?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2019, 09:57 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Koszt wsparcia uzależniony jest od posiadanych modułów. Wsparcie techniczne polega na tym, że w momencie jak osoba nie wie jak coś zrobić w programie, zapętli się z projektem itp. to dzwoni na nasz numer wsparciowy, osoba obsługująca pomoc techniczną łączy się przez zdalny pulpit i najczęściej od ręki pokazuje/rozwiązuje problem i dzwoniący klient może dalej pracować/projektować bez zbędnego przestoju

Drodzy użytkownicy oprogramowania TopSolid Wood, założyliśmy dla Was grupę na facebooku :dance: Grupa założona została w celu zebrania wszystkich użytkowników, fanów oraz osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w oprogramowaniu TopSolid w jednym miejscu. Chcielibyśmy stworzyć społeczność, która dzieli się swoim doświadczeniem, opowiada o swoim podejściu do oprogramowania, dzieli się spostrzeżeniami, wskazówkami, a w razie konieczności pomaga. Zapraszamy do czynnego udziału w grupie TopSolid Polska. 8)

https://www.facebook.com/groups/TopSolidPolska/

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 sty 2019, 11:57 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
Dobry pomysł bo mniejsi bracia konkurenci już to mają.
Jednak formuła Forum jest lepszym rozwiązaniem . Do postów zawsze można wrócić i poczytać.
Proszę zaprosić wszystkich do nas i tu się też udzielać.
To Forum ma moderatora a fb to czasem pyskówka.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 10:36 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat oprogramowania CAD/CAM? Serdecznie zapraszamy na serię szkoleń RoadShow TopSolution 2019, gdzie poznasz program TopSolid Wood. W ich trakcie dowiesz się o największych zaletach najlepszego oprogramowania do projektowania i produkcji mebli. Poznasz jego tajniki, funkcje, zastosowanie, a także ciekawostki, które niejednokrotnie ułatwią codzienną pracę. A jeżeli już miałeś styczność z oprogramowaniem zapraszamy na szkolenia zaawansowane, gdzie nasi specjaliści zademonstrują funkcje oraz rozwiązania przyspieszające prace. Poznasz także ciekawostki, dzięki którym będziesz mógł zaprojektować praktycznie dowolną rzecz.

Każdy uczestnik szkoleń podstawowych jak i zaawansowanych po ich ukończeniu otrzyma stosowny certyfikat.

Cennik:
Szkolenie podstawowe: bez opłat
Szkolenie zaawansowane: 100 zł (nettto)


Uwaga! – Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

RoadShow TopSolution 2019 obędzie się w dwóch terminach i lokalizacjach:

ELBLĄG
12 kwietnia 2019 – godz. 9:00 – 17:00
(szkolenie podstawowe lub zaawansowane)
ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Elbląski Park Technologiczny
ul. Stanisława Sulimy 1
82-300 Elbląg

WARSZAWA
18 kwietnia 2019 – godz. 9:00 – 17:00
(szkolenie podstawowe)
ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

19 kwietnia 2019 – godz. 9:00 – 17:00
(szkolenie zaawansowane)
ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

Polnord S.A.
ul. Adama Branickiego 15
02-972 Warszawa

Więcej informacji na temat szkoleń można uzyskać:
tel: (22) 314 69 19
e-mail: marketing@topsolution.pl

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 11:15 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
Krótki ten rajd. Czemu Śląska nie odwiedzicie ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 mar 2019, 11:37 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Spokojnie to dopiero pierwsze stacje, rok jest długi - będzie Pan zadowolony 8)

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Ostatnio zmieniony 22 mar 2019, 19:36 przez Marta, łącznie zmieniany 1 raz
Nie cytuj postu, na który odpowiadasz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 mar 2019, 22:05 
Offline

Rejestracja: 13 paź 2013, 19:12
Posty: 35
Czym różni się, oprócz ceny, szkolenie podstawowe od zaawansowanego? Prosiłbym o jakiś plan zajęć. Ramy czasowe są takie same.
Czy w szkoleniu zaawansowanym będzie coś nt. budowy postprocesorów dla maszyn cnc? 8)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 25 mar 2019, 11:45 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Szkolenie podstawowe skierowane jest przede wszystkim do osób, które nie znają lub dopiero poznają nasze oprogramowanie. Natomiast szkolenie zaawansowane skierowane jest do osób, które już poruszają się w środowisku TopSolid. Plan szkoleń poniżej:

SZKOLENIE PODSTAWOWE
- omówienie interfejsu programu TopSolid
- praca ze szkicownikiem (wymiarowanie, parametryzacja, wyciąganie brył)
- funkcjonalność nowych formatek
- dodawanie okuć (w tym automatyczne złącze)
- dodawanie materiałów i obrzeży do modelu

- definicja części
- automatyczna dokumentacja części
- dokumentacja złożeń (w tym rozstrzelenie)
- zestawienia materiałowe
- skrypty

Dodatkowo:
- Planner – praca z biblioteką

SZKOLENIE ZAAWANSOWANE
- omówienie nowości w wersji 2019
- omówienie bibliotek TopSolution
- przygotowywanie bibliotek:
- praca z kubaturą
- punkty kluczowe
- narzędzia
- katalogi wariantów
- zaawansowane automatyczne złącza
- sub-komponent
- parametry pomocnicze i elementy pomocnicze
- publikacja powierzchni pozycjonowania
- predefiniowane pozycjonowanie
- wolna dyskusja

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 maja 2019, 14:52 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Tak jak pisaliśmy wcześniej Elbląg i Warszawa to były pierwsze stacje naszych szkoleń kolejne dwie to Nekla k. Poznania i Długołęka k. Wrocławia

Jest nam niezmiernie miło poinformować o kolejnych dwóch przystankach tegorocznego RoadShow TopSolution. Dzięki uprzejmości firmy InfoTEC już w dniach 6-7 czerwca będą mogli Państwo spotkać się z naszymi trenerami w miejscowości Nekla k. Poznania i sprawdzić między innymi jakie nowości przyniesie ze sobą oprogramowanie TopSolid Wood w wersji 6.20, a także poszerzyć swoje umiejętności w styczności z samym system. W ramach spotkania obędzie się również prezentacja możliwość produktów firmy InfoTEC, która jest jednym z najpopularniejszych w Polsce dostawców maszyn CNC.

Kolejnym przystankiem RoadShow TopSolution 2019 będzie Długołęka k. Wrocławia. Tam w dniach 27-28 czerwca nasi trenerzy spotkają się z Państwem dzięki uprzejmości firmy Häfele. Jest to międzynarodowa korporacja zajmująca się produkcją nowoczesnych okuć oraz akcesoriów meblowych. W Polsce fabryka obecna jest od 1995 roku. To właśnie we współpracy z Häfele powstała biblioteka elementów do TopSolid Wood składająca się z ponad 400 części. W ich skład wchodzą miedzy innymi: prowadnice, złącza meblowe, zawiasy oraz akcesoria meblowe. Biblioteka jest cały czas rozbudowywana i docelowo posiadać ma aż 1950 elementów do gotowego wykorzystania w TopSolid Wood.

Każdy uczestnik szkoleń podstawowych oraz zaawansowanych po ich ukończeniu otrzyma stosowny certyfikat.

Cennik:
Szkolenie podstawowe – 100 zł
Szkolenie zaawansowane – 200 zł
(podane ceny są cenami netto)

Uwaga! – Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

NEKLA K.POZNANIA
6 czerwca 2019 – godz. 9:00 – 17:00
(szkolenie podstawowe)
ZAPISZ SIĘ

7 czerwca 2019 – godz. 9:00 – 17:00
(szkolenia zaawansowane)
ZAPISZ SIĘ!

InfoTEC CNC
ul. Krótka 8 Zasustowo
62-330 Nekla


DŁUGOŁĘKA K. WROCŁAWIA
27 czerwca 2019 – godz. 9:00 – 17:00
(szkolenie podstawowe)
ZAPISZ SIĘ!

28 czerwca 2019 – godz. 9:00 – 17:00
(szkolenie zaawansowane)
ZAPISZ SIĘ!

Häfele Polska
ul. Wrocławska 4D
55-095 Długołęka

Więcej informacji na temat szkoleń można uzyskać:
tel: 795 720 680
e-mail: marketing@topsolution.pl

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 31 paź 2019, 08:34 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Do końca tego roku możesz skorzystać ze specjalnej oferty firmy TopSolution. Każdy, kto zdecyduje się na zakup nowej licencji CAD otrzyma aktualizację oprogramowania do kolejnej wersji za 0 złotych. To nie koniec! Ponadto do każdej nowej licencji zakupionej do końca tego roku obniżamy cenę biblioteki mebli kuchennych o 90%! Po więcej informacji na temat akcji zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi.

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 mar 2020, 13:34 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
W obecnej sytuacji wszyscy musimy zachować szczególne środki ostrożności i pozostać w domu. Jednak ten czas można spożytkować również na poszerzanie swoich umiejętności w oprogramowaniu CAD/CAM TopSolid Wood do projektowania i produkcji mebli. Serdecznie zapraszamy Was na cykl webinarów, które już niebawem zostaną zorganizowane przez naszych specjalistów. Z racji tego, że oprogramowanie TopSolid Wood jest wykorzystywane w różnych obszarach, podzieliliśmy szkolenia online na różną tematykę.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

SZKOLENIE PODSTAWOWE – 7.04.2020
Godzina – 9:00 – 15:00
Czas trwania – 6 godzin
Cena – 600 zł netto

ZAKRES SZKOLENIA

omówienie interfejsu
wolne formatki
szkicownik i parametryzacja
wstęp do dokumentacji 2D
dodawanie złączy
ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!

Każdy uczestnik szkolenia podstawowego otrzyma wersję demonstracyjną programu TopSolid Wood na okres 30 dni.

SZKOLENIA TEMATYCZNE – 3.04.2020
Uwaga! Niektóre szkolenia odbywają się w tym samym czasie.

Czas trwania – 3 godziny
Cena – 200 zł netto

Godzina 9:00 – 12:00

Multikomponent zaawansowany i automatyczne złącza – ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Automatyczna dokumentacja 2D – ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Zaawansowane zestawienia materiałowe BOM – filtry, woocodification – ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Godzina 13:00 – 16:00

Praca z sub-komponentami – wymiana komponentów – ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Instrukcje Montażu – ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
Dodawanie i edycja materiałów + przygotowanie obrzeży – ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE
SZKOLENIE INDYWIDUALNE
Nie znalazłeś interesującego Cię tematu? Chciałbyś zostać specjalistą w określonej funkcji programu do projektowania i produkcji mebli? Skorzystaj z naszej oferty szkoleń indywidualnych online. Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym pod numerem telefonu (22) 314 69 19 lub adresem email info[2]topsolution.pl.

Zapisy na szkolenie pod tym linkiem => https://tsintegracje.com/topsolid-wood- ... webinarze/

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 kwie 2020, 10:03 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
TopSolid Wood – zostań specjalistą od oprogramowania CAD/CAM

Kierując się głosami naszych klientów wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu. Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń online poświęconych jednemu z najbardziej profesjonalnych narzędzi do projektowania i produkcji mebli skrzyniowych oraz tapicerowanych TopSolid Wood. Dzięki nim poznasz wszystkie szczegóły oraz tajniki oprogramowania CAD/CAM, co pozwoli Ci na jeszcze szybsze i jeszcze płynniejsze wdrażanie swoich pomysłów w życie. Szkolenia rozpoczną się już od przyszłego tygodnia, czyli 14 kwietnia 2020 roku.

Zważywszy, że TopSolid Wood jest bardzo rozbudowanym narzędziem, szkolenia zostały podzielone na różną tematykę i cykle. Cykle te odbywać się będą z początkiem każdego tygodnia. Poniżej prezentujemy Państwu sugerowaną przez nas ścieżkę szkoleń, które powinien przejść uczestnik, aby w całości poznać tajniki danego tematu.

Obrazek

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej szczegółów na temat szkoleń online, serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail marketing@topsolution.pl oraz z naszym działem handlowym pod numerem telefonu (22) 314 69 19.

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE POSZCZEGÓLNYCH SZKOLEŃ
Uwaga! Niektóre szkolenia odbywają się w tym samym terminie.

Wtorek (14.04.2020)
Koszt jednego szkolenia – 200 zł netto
Czas trwania – 3 godziny


Godzina 9:00

Funkcje Wood
Funkcje Pomocnicze

Godzina 13:00

Kinematyka
Rozwijanie Elementów Giętych

Środa (15.04.2020)
Koszt jednego szkolenia – 200 zł netto
Czas trwania – 3 godziny


Godzina 9:00

CAM Podstawy
CAM Interfejs CNC

Godzina 13:00

Draft i BOM podstawy
Projektowanie Powierzchniowe Tapicerki
Podstawy Pracy z Bibliotekami

Czwartek (16.04.2020)
Koszt jednego szkolenia – 200 zł netto
Czas trwania – 3 godziny


Godzina 9:00

CAM – obróbka drzwi i okien
CAM 3D
Draft Zaawansowany
Automatyczna Dokumentacja 2D

Godzina 13:00

CAM – Obróbka Frontów
CAM – Automatyczna obróbka
Zaawansowane Funkcje Wood
Sub-komponenty
Zaawansowane biblioteki 1

Piątek (17.04.2020)
Koszt jednego szkolenia – 200 zł netto
Czas trwania – 3 godziny

Godzina 9:00

CAM 5D
CAM Nesting
Automatyczna Dokumentacja
Zaawansowane funkcje Biblioteki 2 + Przestrzenie Robocze

Godzina 13:00

Bom Zaawansowane
Dokumentacja Montażowa
Zaawansowane funkcje Biblioteki 3

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 05 maja 2020, 10:04 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Nowości TopSolid 6.21
https://www.youtube.com/watch?v=3mGZV-Wc3og

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 gru 2020, 13:28 
Offline

Rejestracja: 07 lis 2017, 09:31
Posty: 68
Lokalizacja: Warszawa
Specjalizacja: zintegrowane systemy CAD/CAM/PDM/ERP
Obrazek

_________________
Oficjalne konto dystrybutora oprogramowania TopSolid w Polsce
Masz pytania? Napisz do nas!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group