TechnikiStolarskie.pl

Forum stolarskie dla ludzi z pasją
Dzisiaj jest 18 sie 2018, 00:22

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Zakładam temat. Szukam sklepu. Najlepiej internetowego. Z jak największym asortymentem dla stolarzy cieśli na wkręty śruby łączniki ciesielskie. Ale niekoniecznie ciesielskie. Ogólnie dużo czasu tracę na takie dobieranki. Tu paczka tam karton tu nie ma tam mają kilka sztuk tego ale nie mają tamtego. I tak mną rzuca jak robotnikiem po wypłacie. Wnerwia mnie to przeokrutnie. Miło by było gdyby się ktoś podzielił wiadomościami. Do tej pory kożystałem przedewszystkim z mojego ulubionego żelaźniaczka ale kręcą nosem że wydziwiam. Co nie mieli to allegro albo jakieś hurtownie w okolicy. Czekam na opinie stolarskiej braci.

Ja załatwiłem to tak, prawie jak Torus strecz.
W sklepie kołków do ścian z odpowiednim wkrętem nie mają i koszulek samych tez nie mają, pogadałem, pogadałem i dowiedzieli się jednak że są koszulki same ino trzeba zamówić. Zamówiłem 2 tysiące samych koszulek fi 10 i starczy na długo że nie muszę jeździć to tu to tam. Kątowniki jakie używam są do kupienia tylko w jednym sklepie w kalwarii albo przez neta ale drożej, to kątowników tych w kalwarii kupiłem ze na rok albo dwa mi starczy.
Assów ostatnio kupiłem 6 tysięcy, to jak na taką małą firmę to też często nie muszę zamawiać. I problem z jeżdżeniem rozwiązany.

Szukam wiertła do drewna fi 25-30 długość robocza minimum 200. Spiralne trochę delikatne. Wiercenie w sztorcu mokra sosna. Jak by ktoś coś gdzieś kiedyś to chętnie ten teges.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.