TechnikiStolarskie.pl

Forum stolarskie dla ludzi z pasją
Dzisiaj jest 28 mar 2024, 21:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 06 lut 2017, 12:35 
Offline

Rejestracja: 19 gru 2015, 07:55
Posty: 975
Lokalizacja: Szczecin
Zawód: Rzemieślnik
Specjalizacja: Szklarz i akwariarz czyli dwa w jednym.Trochę lakieruję itp .
Bzdura kompletna .Kupuję to co jest najlepsze w danej cenie.
Jeśli byłaby taka sytuacja że polski produkt będzie lepszy od konkurencji kupię go jeśli będzie konkurencyjny.


Byłem patriotą i będę.Ale Polacy to naród wspaniały tylko ludzie ku.....

Daję auto do mechanika zostaje oszukany .Kupuję szkło próbują wcisnąć chinskie jako Guardian.Daję komputer do naprawy to samo.

Gdzie nie pójdę to czuję się dymany .Jak nie masz gdzies znajomego to już Polak myśli jak tu zakombinować .

Słabo to widzę na tą chwilę.

_________________
Warto być przyzwoitym choć nie zawsze się to opłaca .


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 06 lut 2017, 13:51 
Offline

Rejestracja: 02 mar 2015, 14:46
Posty: 798
Lokalizacja: Mazoffshe
W 1 części posta mi zaprzeczasz w 2potwierdzasz.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 06 lut 2017, 14:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 maja 2013, 20:59
Posty: 578
Lokalizacja: Szczytno
Zawód: Stolarz
raca Ty skąd jesteś to masz w podpisie ;-)
Czujesz się lepszy?! Bo Ty tego nie robisz wszystko robicie WY, a Ty nawet w podpisie jesteś wg prezesa ukrytą opcją.
Czytając Twoje wynurzenia jedno jest pewne z takim podejściem i ludźmi nic nie zrobimy :-(

P.s
Ciekawi mnie jakie sprzęty Ty masz polskie?!

_________________
Bądź sobą. Wszyscy inni są już zajęci. Oscar Wilde.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 06 lut 2017, 14:58 
Offline

Rejestracja: 09 mar 2014, 22:29
Posty: 532
Ja mam Celmę "czołga" od ponad 20 lat...(wymieniłem w tym tygodniu blaszkę pod pasem- Niezniszczalny:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 06 lut 2017, 16:19 
Offline

Rejestracja: 02 mar 2015, 14:46
Posty: 798
Lokalizacja: Mazoffshe
Panowie. Nie jeżdżę starem. rotfl . Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia. Polska to piękny kraj. I wspaniali ludzie. Niestety ale nawet jak uda się uregulować to o co chcecie walczyć to i tak znajdzie się zenek właściciel hurtowni co opędzluje paletę płyty bez faktury swojemu szwagrowi. Tak ten naród został wychowany. Ubolewam nad tym ale tak jest.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 10:06 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
lignumsoft pisze:
Wiecie dlaczego Kronopol zmienił nazwę na KronoSwiss :-) bo te Pol powodowało że nigdzie za granicą nie mogli się przebić.

Kronopol to nie jest polską firmą, jest zagraniczną odnogą Swiss Krono. Co gorsze mamy tyle lasów, a ani jednego producent płyt laminowanych.

Jedynie znalazłem PANELSTYL to prawdziwy polski producent blatów i parapetów laminowanych.

Wzornik kronopola już zamieniłem na PANELSTYLA. Jak pisałem moje zachowanie coś znaczy ale nic nie zmieni, bo jestem taki malutki, dlatego robię to dla siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 10:26 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
Danio pisze:
Kronopol to nie jest polską firmą, jest zagraniczną odnogą Swiss Krono.


DAnio ale ty jesteś w błądzie :-) Ale więcej powiedzieć nie mogę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 12:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 gru 2014, 16:29
Posty: 611
Lokalizacja: Beskid Żywiecki
Zawód: Byłem pilorzem :D
Paweł, Panelstyl do produkcji blatów wykorzystuje laminaty Eggera. I zaś piniondz do Austrii leci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 15:51 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
solmyr pisze:
I zaś piniondz do Austrii leci.

Ja nie mogę... Czyli polskie meblarstwo to fikcja.
Może chociaż polskie bułki z polskiej piekarni są z polskiej mąki ?

Rejs to polski producent, tak jak GTV ? Pytam bo szukam zawiasów chcąc się przerzucić z fgv na inne i kupiłem dziś GTV i REJS z wbudowanymi spowalniaczmi dla testów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 17:48 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
Danio zgodzę się że GTV ma siedzibę w Polsce. Że z nimi współpracuję to wiem więcej i nie licz że wszystko jest produkowane w polsce. Tak samo GAMET , NOMET uchwyty dawno już nie są produkowane w Polsce. Dlatego jak zabraknie w hurtowaniach to czekasz min. 4-6 tyg. Bo musi kontener przypłynąć

To się nazywa globalizacja - checemy nie chcemy ale jest.

Dwa skoro koszty produkcji w chinach były kiedyś 5- krotnie niższe niż w Polsce, koszty pracy są dużo niższe, dodatkowo teraz jest problem ze znalezieniem kompetentych pracowników , nie ma się co dziwić że jest jak jest.

I co z tego że duże firmy chcą wejść na polski rynek. np motoryzacyjne - jeżeli nie ma ludzi do pracy. Fakt drugi mamy więcej studentów niż to ustawa przewiduje. Kiedyś było 1000 studentów, 10 000 ludzi po zawodówkach , technikach , teraz 10 000 studentów , 1000 bez zawodu. Bo zawodówki i technika pozamykali.

Anegdota do znajomej formy przychodzi ostatnio absolwent zawodówki stolarskiej. Się go pytają co umiesz - tego co mnie wszkole nauczyli i co miałem na praktykach. O fajnie ile miałeś tych praktyk - 5 miesięcy. I co tam robiłeś. Głównie nosiłem płyty i zamiatałem :-) Parę razy pozwolili mi oklejać okleiniarką.

Wszystko w temacie. Problem jest w tym że system nauczania od zerówki - uczy nasze dzieci wtórnego analfabetyzmu , że im się wszystko należy i mają tylko prawa a niewiele obowiązków, mamy bezstresowe wychowywanie, rodzice dla dzieci totalnie nie mają czasu. Jest dramat jednym słowem i tu jest problem. Głupi lud to ciemny lud który wszystko kupi co powie rządzacy i o to tu chodzi.

Bardzo daleka droga jeszcze przed Polską, aby zmienić naszą mentalność i podejście do życia. Ostatnio mój znajomy miał bardzo ciekawy wykład na targach o systuacji w branży meblarskiej - wiecie ile było osób ???? Garstka !!!! tak to daleko nie zajedziemy - ludzie wiedzę mają w tyłku i też tyle w temacie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 18:09 
Offline

Rejestracja: 02 mar 2015, 14:46
Posty: 798
Lokalizacja: Mazoffshe
Teraz usiądź i pomyśl. Jakie znasz niemieckie firmy... jakie włoskie... jakie amerykańskie... no no myśl myśl. Teraz pomyśl o polskich.... kojażysz jakieś? To nie jest globalizacja. Nie mąć ludziom w głowach. To jest niewolnictwo 21wieku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 18:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
lignumsoft pisze:
Problem jest w tym że system nauczania od zerówki - uczy nasze dzieci wtórnego analfabetyzmu , że im się wszystko należy i mają tylko prawa a niewiele obowiązków, mamy bezstresowe wychowywanie, rodzice dla dzieci totalnie nie mają czasu..


Podam przykład. Mamy ucznia, któremu ciężko jest dojść do pracy, i ciężko jest dojść na zajęcia do szkoły. Jak przychodzi, to pracownicy się uśmiechają, że jest. No, że dotarł.
Powiem tak, głupi nie jest. Za miotłę też potrafi złapać. Tylko nikt mu nie potrafi wpoić, co to są obowiązki. Zostało mu chyba 6 miesiący...

Kiedyś jak mój tato prowadził zakład, to ustawiała się kolejka chętnych na ucznia. Jak ktoś się załapał, to nie było problemu, że mieszka 50km od firmy. Zima, czy lato bez znaczenia. Jak przychodził i nie wychodziło, była zjeba, to i tak brnął, żeby się nauczyć.
A dziś? Najlepiej, żeby firma stała za domem, szef przychodził i budził z łóżka. 5000 płatne z góry i maszyna, gdzie jest guzik włącz/wyłącz.

Ja jak coś robię i mi wychodzi, to nie zatrzymuję się na danym etapie i koniec. Tylko wymyślam, co mógłbym jeszcze zrobić i czego jeszcze się nauczyć, żeby iść dalej do przodu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 19:25 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Lignumsoft ma racje ze polacy sa zepsuci. Kraj tez jest zepsuty przepisami i prawami zapewne z ingarencji kogos kto chcial tu zarobic.
Raca ma racje ze ta globalizacja to niewolnictwo XXI wieku, czyli polak pracujacy po 10h na siebie, na biurokracje i na np niemca.
Lepszy Polsko-chinski GTV niz blum od szweda, albo hettich od niemca. Wydaje mi sie ze blum tez czesci kupuje w chinach a sklada u siebie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 19:47 
Offline

Rejestracja: 07 maja 2013, 20:11
Posty: 1563
Jak masz czas na reklamacje.......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 20:05 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Nie koniecznie reklamacje . Zawiasy gtv prestige wygladaja solidnie. Nawet te najtansze sa z grubszej blachy niz kiedys. A modernboxow zamontowalem ze 500 albo i 1000 sztuk i ani jednej reklamacji. Nie testowalem ale jak by ktos chcial lux podnosniki to gtv elan na takie wygladaja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 20:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Danio, jeździsz polonezem? A na montaże Żukiem?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 21:04 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Jak byś w obecnej firmie był tylko pracownikiem to bys tak nie myślał licząc każdy grosz. Ty zarobisz to juz nic innego cie nie obchodzi.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 21:06 
Offline

Rejestracja: 07 maja 2013, 20:11
Posty: 1563
Nie rozumiem. I tak klient płaci.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 22 lut 2017, 22:32 
Offline

Rejestracja: 02 mar 2015, 14:46
Posty: 798
Lokalizacja: Mazoffshe
Właśnie cały czas nie pojmujecie tego że ważne jest komu płaci a nie kto. Powinno nam wszystkim zależeć by hajs zostawał u nas.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 00:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 963
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Danio ale problemem w zawiasach nie jest tylko materiał z jakiego zostały wyprodukowane. Problemem tu jest to jak one działają nie dziś, jutro lub za tydzień od zamontowania tylko za 10 lat. Nie wiem jak będą działały te, które kupujesz teraz za 10 lat ale wiem jak działają zawiasy FGV (a wtedy GTV był od nich gorszy) po 10 latach (rok 2003) od zamontowania. Piszczą, trzeszczą i skrzypią. Wiem też jak działają Moduly Bluma prawie 18 lat (około roku 1998) od zamontowania. Nic nie piszczy, nic nie trzeszczy i nic też w nich nie skrzypi. Różnica w cenie wtedy to było coś około 50% więcej za Bluma niż FGV. Np. jak Blum kosztował 3 zł to FGV 2 zł.

Lignumsoft, a co ten Twój znajomy miał ciekawego do powiedzenia. Ty miałeś pewnie czas aby być na jego wykładzie. Czy tylko on Ci opowiadał ile to osób przyszło?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 06:58 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Omen, wszystko się zmienia. Zawias GTV ten najtańszy fi 35, kiedyś był z gorszej/cieńszej blachy niż obecnie. Zawiasów prestige kiedyś nie było a wyglądają na sporo solidniejsze od tych najtańszych. Nawet zawias Rejs wygląda solidnie. Rejsowi akurat nie udała się szuflada typu Modern box a chyba tylko dlatego że plastik od relingu który wciska się we fronta pęka przy wbijaniu i taka głupota całkiem skreśliła te szuflady. Kto to kurde w Rejsie wymyślił ? pewnie tak jak Lignumsoft pisał że polacy są zepsuci, nie współpracują i nie dbają o jakość patrząc maxymalnie dwa dni do przodu i tylko na samego siebie, reszty nie chcą widzieć. Lignum pisał tez o cechach zepsutych i ma rację. W okolicznej szkole stolarskiej przyjmują wszystkich i wszystkich wypuszczają bo mają z tego kasę. Miałem stamtąd stolarza to naprawdę takiego gościa jeszcze nie widziałem, Pani kasjerka z Biedronki miała by mniej pomyłek.
Jak to już 100 razy na forum pisałem Syf jest wszechobecny. Ale GTV-owi kibicuję by zrobili lux klasę akcesoriów do najdroższych mebli, i żeby wy wszyscy razem z Jenotem jeździli po ludziach opowiadając o akcesoriach lepszych niż Blum.

Ja już się przerzuciłem na zawiasy GTV lub REJS z wbudowanym hamulcem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 07:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
To nie ty wybierasz akcesoria, tylko klient. Klient zna markę blum.
Powiem tak. Jak zrobisz kuchnie na blumie i się zepsuje, to klient pomyśli, że się zdaża.
Jak zrobisz na gtv, to klient się dowie, że gtv jest tańsze i pomyśli, że wcisnąłeś mu gówno. Smród najszybciej się rozchodzi. Ten stolarz robi na tanich okuciach, które się psują...

Takie jest podejście ludzi. Wszystko jest pięknie dopuki działa.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 08:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 963
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Danio pisze:
[…]Ja już się przerzuciłem na zawiasy GTV lub REJS z wbudowanym hamulcem.

Ale zrobiłeś je też u siebie w warsztacie gdzie są ekstremalne warunki. I w celu ciągłego dostępu do nich i sprawdzeniu jak będą działały za te 10 lat. Bo to, że u klienta je zrobiłeś to już jest co innego. Ja o tych Blumach powyżej napisałem bo mam do nich dostęp codziennie. Są w mojej szafie w przedpokoju co powoduje, że są też używane codziennie. A zawiasy FGV są u matki w kuchni bo uparła się na tańsze. I stąd bierze się moje przekonanie.

To że zamontujesz akcesoria u klienta do których nie masz w przyszłości dostępu nic nie oznacza podczas określania jakości wyrobów. Nie mówię, że teraz nie są one lepszej jakości, ale ja nie mam głowy i czasu do tego aby to sprawdzać. Chociaż dam im szansę i wymienię jeden komplet zawiasów to zobaczymy za kilka lat jak będą się sprawowały.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 08:51 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
PBstol pisze:
To nie ty wybierasz akcesoria, tylko klient.
Akcesoria i płyty klient wybiera te którę ja mam w ofercie, zawsze jest że nie pytają o blum ale o cichodomyk. Niekiedy się zdaża że znają blum i pytają, a jak już to głównie dlatego że jakiś stolarz im naopowiadał.

Żeby nie było, testowałem teraz GTV i REJS no i nie wiem jak blum działa z wbudowanym zawiasem ale te moję mają wadę której w obecnej formie nie zaakceptuję. Zamykanie działa miodzio ale otwieranie zdupili, czyżbym znów taki ziom z podwórka lepiej zaprojektował te zawiasy niż tamci inżynierzy ? musze kopnąć szafkę bo nie wytrzymam :) Otwieranie działa tak że sprężyna zbyt mocno otwiera fronta przez co jest szarpnięcie frontem (to żaden prestiż jest "Prestige"). Nakręciłem się a przez to mocniej się wkurzyłem. I nic tak jak głupota mnie nie denerwuje.

Żeby nie było zrobiłem test wymieniając jeden zawias na taki bez sprężyny do tipona. Szarpnięcia nie ma i zamykanie jest ciut słabsze, ale jest ok, tylko przy większych drzwiach może być lipa. Jednak takie kombinowanie by mnie denerwowało.

Zdupili i REJS i GTV, Ja nie moge, ale nerw... Na razie się wstrzymuje z przenosinami na te zawiasy. Pro100 robi to samo, Robią produkt nie pytając nas co byśmy chcieli, co dobre a co złe, niby mają mądrych ludzi ale jakoś nie widać. Teraz nie wiem co mam robić.
Qrwa mać !!! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 12:47 
Offline

Rejestracja: 28 gru 2015, 18:20
Posty: 90
Danio czytając twój post powyżej mam wrażenie że sam ze sobą rozmawiasz może snickers ps. taki żarcik . Natomiast jeśli chodzi o zawiasy to nie każdego stać lub chce zawiasy blum


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 14:27 
Offline

Rejestracja: 09 mar 2014, 22:29
Posty: 532
Niestety GTV to szajs....Mam teraz do wymiany 24 szt zawiasy do drzwi równoległych. Przyżydziłem i zamontowałem GTV z hamulcem zamiast blum. Luzują się co jakiś czas i jak głupi jeżdzę na poprawki żeby ponownie regulować. Teraz pojadę i wywalę wszystkie w cholerę..


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 16:06 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Galmat piszesz o tych GTV prestige ?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 16:14 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 gru 2014, 16:29
Posty: 611
Lokalizacja: Beskid Żywiecki
Zawód: Byłem pilorzem :D
mirekp pisze:
nie każdego stać lub chce zawiasy blum

Zgadzam się w zupełności, mnie nie stać na to żeby nie montować klientom zawiasów Blum.
Zawias uzupełniający z fgv wymieniałem teściom w przeciągu ostatnich 5 lat 3 razy. 4 zawiasy po 4 złote masz 16. Blum kosztuje 18. Policz sobie jazdę i stracony czas. Wyobraź sobie, że takie jajca się dzieją u klienta i trzeba mu jechać takie zawiasy wymieniać. Załóżmy 100 km w jedną stronę bo i takie się zdarzają odległości. Czy może powinienem powiedzieć "Panie kup se pan zawias i wymień". Może być też tak, że klient nawet nie zadzwoni, że się zawias urwał. Zanim go wymieni, kilka innych osób przejdzie przez kuchnię i zobaczy takie drzwi, spyta co to się tu stało. Co powie właściciel i szczęśliwy użytkownik mebla ????? " No widzisz, tak mi to zrobili, że się urywa..." Nie powie - "Wiesz wybrałem tańsze zawiasy, bo nie stać mnie było na Bluma, zaoszczędziłem na zawiasach w kuchni 300 złotych które w weekend wydałem na kino, pizzę, dwa browary, paczkę petów i nalałem za 50 do baku. Ale jestem sprytny, no nie ????... "
Będziesz bździnkował na materiale żeby klientowi umilić życie w w weekend to tylko ty oberwiesz po kieszeni i po opinii. Jak mi klient wybrzydza, że Blum drogi oferuję mu zawiasy GTV, lecz zaznaczam, że nie daję na nie gwarancji, w przypadku konieczności wymiany z mojej strony 100 zł dojazd + 1 roboczogodzina ( tu stawka jest owiana tajemnicą ;) ). Oszczędny klient zawsze wybiera opcję z gwarancją.


Ostatnio zmieniony 23 lut 2017, 16:26 przez solmyr, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 16:26 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Racja na lipe żadnego stolarza nie powinno stać.

Zrobiłem test ciężarowo-wytrzymałościowy, GTV straszna lipa, Rejs sporo lepszy ale blum najlepszy. Nie stać mnie na lipe i chyba bluma zacznę kupować. Miałem nadzieje na GTV linie prestige, na polski produkt, ale wychodzi na to że to prestige to jest w klasie najgorszej fabrycznej, a nie w meblach na wymiar. Najgorsze jest to że skoro zawiasy taka lipa to i systemom do szaf się nawet nie będe przyglądał bo pewnie będzie takie same prestige fabryczne.
Następną maszyne aby się nie wkurzyć też powinienem kupić nie polską ? Wstyd.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł: Re: PRO 100 itp
Post: 23 lut 2017, 16:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3717
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Może zatrudnij się w gtv i zaprojektuj im lepsze zawiasy.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group