TechnikiStolarskie.pl

Forum stolarskie dla ludzi z pasją
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 21:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 40  Następna
Autor Wiadomość
Post: 12 sty 2017, 19:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 gru 2015, 13:40
Posty: 131
Pytanie.....czy ktoś z uzytkowników nowej wersji 6 importował korpusy z dynalogu....???

Właśnie zrobiłam sobie szafkę w dynalogu zapisałam jak zawsze....kliknęłam import w pro 100 i przemieliło ale żaden korpus się nie pokazał :( ....czy tylko ja mam pecha czy może masowy błąd ?:D

_________________
"Kobieta....jedno myśli,robi drugie,mówi trzecie,czwarte wie,piąte przeczuwa...."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2017, 20:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 967
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
To nie tylko Ty masz pecha bo u mnie też nie importuje. Pewnie wina wtyczki.

Ale wszystkie akcesoria Bluma są dostępne w katalogu Plugins/import.bxf ale szkoda bo czasami by się to przydało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2017, 20:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2015, 03:18
Posty: 115
Lokalizacja: Europe
Omen pisze:
To nie tylko Ty masz pecha bo u mnie też nie importuje. Pewnie wina wtyczki.
A co jest plugin bxf do 6.02 ?

widzę tylko 3ds, obj
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2017, 20:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 gru 2015, 13:40
Posty: 131
ech.....w katalogu z pluginami mam tylko import3d.plk ,import3d.dll i import.plg.......brak import.bxf i moze tu jest problem.....

_________________
"Kobieta....jedno myśli,robi drugie,mówi trzecie,czwarte wie,piąte przeczuwa...."


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2017, 19:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 967
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Nie, ale masz możliwość bezpośrednio zaimportować pliki 3D. A w oknie jakie się potem otworzy możesz wybrać (w dolnym prawym rogu) jeden z dwóch wspieranych przez program plików *.3ds lub *.obj. Ale możesz też wybrać opcję "Wszystkie pliki (*.*)". I to właśnie włączenie tej opcji powoduje, że widzisz też pliki *.bxf.

I ta opcja właśnie nie działa. A że wcześniej działało, a teraz nie to oznacza, że to teraz jest błąd, a nie zamierzony efekt. No chyba że to jednak jest zamierzony efekt. I ta odnoga rozwoju programu (współpraca z Dynalogiem) została porzucona jak to np.: stało się ze starą wtyczką "Explode". Oczywiście stare "Explode" zamienili na swoją (nowszą wersję?) ale ona działa trochę gorzej niż starsza.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 11:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 967
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Najpierw opiszę jak poruszać się w tym wpisie. Bo największy plik ma 1,06 MB a tu jest ograniczenie. Najdziwniejsze jest w tym to, że ten największy plik, to jest render najsłabszej jakości. Zdjęcia jakie widzicie tutaj są nieklikalne. Są tylko tak aby post wyglądał ładniej i miał jakąś tam wartość. Bo tyle tekstu czytać i nie poprzeć tego jakimkolwiek obrazkiem nie ma sensu.
A zacznę od przedstawienia trochę danych technicznych.

Ustawienia PRO100 są na pierwszym obrazku. A poniżej w tekście reszta danych technicznych.

Obrazek

Jak będziecie zapisywać dodawajcie rozszerzenie dla pliku.

Tu jest link do lepszej jakości pliku do pobrania na swój komputer: Okno z ustawieniami.jpg. Tylko wpisujcie krótsze nazwy bo te domyślne są baaaaardzo długie ;) .
Strzałka nr 1 to losowo wybrana opcja z listy dostępnych. Dlaczego ta? Może inna by była lepsza? Tego nie wiem, tak się stało i tyle. Reszta ustawień z lewej strony to tak dla informacji: co i jak było ustawione. Okna te są oczywiście rozciągnięte w programie graficznym bo w rzeczywistości można otworzyć "+" tylko dla jednej pozycji.

Ustawienia dla KRAY-a są identyczne dla wszystkich obrazków. Ustawienie perspektywy patrzenia na projekt też jest tylko jedno, bo zapisałem sobie je jako "kamerę" w projekcie. Zmienia się tylko ustawienie jakości tworzonego renderu (strzałka nr 2 na pierwszym obrazku). A że można ustawić tylko trzy rodzaje jakości to jest tylko tyle wyników pracy programu.
Pierwsze dane jakie przedstawiam dotyczą czasu operacji w jakim został wykonany render (oczywiście na moim super komputerze jupi )
Obrazek Obrazek Obrazek

Tu są linki do pobrania lepszej jakości powyższych obrazków na swój komputer: Czas - Słaba.jpg Czas - Średnia.jpg Czas - Super.jpg. Ale to widać chyba i tak. Zastanawia Was pewnie co to za dziwne czerwone czasy w oknach? Otóż są to te prawdziwe czasy realizacji renderów. W przeciwieństwie do tych optymistycznych jakie są wyświetlane przez program. Na dole każdego z okien po tekście "Total time". Jak je zdobyłem? KRAY jak zaczyna, to w oknie (strzałka nr 3 na pierwszym obrazku) pokazuje czas kiedy rozpoczął się robić render (strzałka nr 4 na pierwszym obrazku). Po zrobieniu rendera, czas się zmienia na ten kiedy render powstał (strzałka nr 4 na pierwszym obrazku). Różnica pomiędzy jednym, a drugim to jest właśnie ten czas prawdziwy potrzebny do wykonania operacji. Czasami było tak, że w czasie 1s przeskakiwał zegar o 3s. Ale było też tak (częściej) że program potrzebował więcej niż 1s aby przestawić zegar o 1s. A utworzenie zdjęcia do wykonania rendera też jest w tym czerwonym czasie. Aby nie było, że ja robiłem coś innego na komputerze i dlatego ma on takie długie czasy. To oświadczam wszem i wobec, że siedziałem i czekając aż komputer zrobi swoją robotę czytałem książkę Marka Wałkuskiego "Ameryka po kaWAŁKu".

Wersja wygenerowana bezpośrednio przez program PRO100. Z tej okazji, że PRO100 generuje zrzuty tylko w *.jpg lub *.bmp to ten plik jest taki właśnie. Reszta plików jest z rozszerzeniem *.png bo tylko takie tworzy KRAY. Ale tak dla informacji technicznej i porównania rozmiarów plik wygenerowany przez PRO100 ma rozmiar 119 KB. I aby nie było tak prosto to plik "Super jakość" z KRAY-a po otwarciu w Paint i zapisaniu z rozszerzeniem "*.jpg" też ma rozmiar 119 KB. Jak chcecie porównać dwa super rendery ale z różnymi rozszerzeniami (jpg po przepuszczeniu przez Painta) to dodatkowo macie tutaj KRAY Super po Paintcie.jpg. Rozmiar renderów też jest jednakowy dla wszystkich plików i wynosi: 1187x772. Można to ustawić i w PRO100, i w KRAY-u. Prawdopodobnie ma to związek z moim komputerem bo u Was może być inaczej.

Obrazek

Tu jest link do pobrania lepszej jakości obrazka na swój komputer: Render z PRO100.jpg

Te obrazki poniżej są to rendery z KRAY-a patrząc od lewej: najsłabszy (rozmiar 1,06 MB), średni (rozmiar 753 KB) i najlepszy (rozmiar 724 KB).

Obrazek Obrazek Obrazek

Tu są linki do pobrania lepszej jakości powyższych obrazków na swój komputer: KRAY - Słaba.png KRAY - Średnia.png KRAY - Super.png. Jak będziecie je pobierać do siebie to nadawajcie im takie nazwy jakie są w nazwie linku, bo ciężko będzie się Wam połapać.

A tak na koniec tego wpisu to prawdę mówiąc zastanowić się trzeba dla zwykłego użytkownika (co nie zna dobrze KRAY-a). Po co on mu jest potrzebny jak rendery z PRO100 wychodzą szybciej (u mnie już był gotowy nawet nie wiem czy minęło 10 sekund). I obraz w lustrze jest dużo ładniejszy niż w KRAY-u. A to chyba ma znaczenie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 12:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 967
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Jeszcze jeden wpis bo już nie mogłem edytować. A okazuje się, że te plik niby lepsze (dodatkowe linki pod obrazkami) wcale lepsze nie są.
Tu jest bezpośredni dostęp do katalogu gdzie znajdują się te wszystkie pliki:
https://1drv.ms/f/s!AC85-mMQ1WV5geEK


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 12:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3722
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Kiedyś poprosiłem firmę Ecru o przesłanie projektów kuchni, których wizualizacje mają na swojej stronie.
Powodem było, że mi się nie udawało osiągnąć takich efektów. Odpowiedzi nie dostałem.

Powinni wrzucić wizualizację pro100, obok pro100+kray z opisem ustawień. Tak, aby każdy mógł sobie to w przybliżeniu odtworzyć.
Wtedy byliby wiarygodni.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 14:30 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
Galmat w kdmaxie da sie zrobic by z projektu kuchni zrobila sie rozpiska z podzialem na szafki i by pokazywala krawedzie do oklejenia ? Co powiesz o braku funkcji "cofnij" ?

Omen co powiesz o funkcji "podmiana" uchwytów/frontów ? w pro100 ? pytam bo jeszcze nie używałem.

Corpus wydaje sie byc interesujący, ciekawe jaka cena. Interesujacy jak corpus wydaje sie tez byc ironcad do mebli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 15:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3722
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Danio, powiesz ile zapłaciłeś za pro100 łącznie (brutto)?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 15:35 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
brutto v5 bez rozkroju 4k. aktualizacja v6+kray 2.3k


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 15:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3722
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Pakiet Pro100+rozkrój można kupić za 5000 brutto + 2.3 v6 i kray = 7300 zł brutto. W sumie to ten kray chyba jest zbędny. To byłoby taniej.

Na stronie Ironcad jest jakaś cena. Pytanie ile trzeba dopłacić, aby to było do mebli.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 15:54 
Offline

Rejestracja: 09 mar 2014, 22:29
Posty: 532
Danio pisze:
Galmat w kdmaxie da sie zrobic by z projektu kuchni zrobila sie rozpiska z podzialem na szafki i by pokazywala krawedzie do oklejenia ? Co powiesz o braku funkcji "cofnij" ?

Nie wiem czy da się zrobić rozpiskę taka jak w pro100 ale raczej nie. Brak "cofnij" denerwuje mnie teraz tylko troche.:) Dość często zapisuję projekt i w razie czego cofam się co najwyżej o kilka kroków. Na chwilę obecną irytujące, ale da się z tym żyć, co nie znaczy że nie powinni zaimplementować tej funkcji !! :) Ponoć w najnowszej wersji ma być.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 16:26 
Offline

Rejestracja: 06 gru 2013, 11:40
Posty: 528
Lokalizacja: SANOK
czyli pro 100 kosztuje ponad 7 klocków :roll: :roll:
kd max ok 5500 zł i ma lepsze wizualizację , co ma lepszego PRO 100 aby za niego płacić tyle kasy ?? ta rozpiska jakoś mnie nie podnieca .

czy może teraz ceny KD max się pozmieniały ?? nie jestem na bieżąco...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 16:30 
Offline

Rejestracja: 09 mar 2014, 22:29
Posty: 532
Wiem jedno że gdybym teraz decydował sie żeby kupić jakiś program to ponownie wybrałbym KDmax.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 17:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 lut 2015, 08:05
Posty: 967
Lokalizacja: Puławy
Zawód: stola(z)rzyna
Specjalizacja: Zrobić i się nie orobić
Danio, co ja sądzę o "podmianie frontów i uchwytów"? Bardzo dobra rzecz. I to nie tylko do frontów i uchwytów ale wszystkiego co tylko jest możliwe i ważne do podmiany. Mam np.: ślepą szafkę i ten widoczny bok (z przodu szafki) jest w różnych wersjach, a w "Bibliotece" szafka jest tylko jedna, chociaż tak naprawdę mam ich sześć. Tyle, że w "5" miałem ich więcej, bo samych wersji ślepego boku mam pięć sztuk i chcąc każdą wersję szafki z każdym z boków wychodzi, że "potrzebuję ich" 30 szafek.

W tej chwili nie mam już szafek w "Bibliotece" na nogach "150" tylko same "100". Te z nogami "150" wywaliłem. Jak będę potrzebował inne nogi niż te standardowe to tylko zamienię je za pomocą opcji "podmiany frontów i uchwytów". Dlaczego nie rozciągnę ich na "150" przecież to jedna zaraza jakie są nogi byle wymiary elementów się zgadzały? Otóż nie, bo nogi "100" mają cenę nóg "100", a "150" cenę "150". I nie pozostawiam tu żadnej opcji na pomyłkę. Bo według mnie to projekt powinien być jak to mówi lignumsoft "produkcyjny", a nie "poglądowy". I w projekcie szafki lub szafy (bo tym głównie się zajmuję) mają odbicie z rzeczywistości. To jest tak jakby było to robione w realu. To, że on ładnie wygląda to już jest dodatek.
Film o ślepej szafce, (najpierw wyświetli się obrazek na który trzeba kliknąć aby wyświetlił się film), który pokazuje do czego też można wykorzystać tą wtyczkę. Ona dla mnie jest bardzo dobrym dodatkiem. Na równi, a może nawet bardziej niż rozpiska elementów. To jest cudowna rzecz na tych "zdecydowanych" klientów jacy są teraz. I dużo szybciej pozwala na wprowadzanie zmian od tego jak to było wcześniej.

PBstol jeśli zastanawiasz się, czy kupić aktualizację do "6" to jak nie będziesz brał KRAY-a to nie powinieneś tego odczuć w kieszeni. Tym bardziej, że jego zawsze można dokupić później i zaktualizować klucz przez internet aby zaczął działać. A w tej chwili aby mieć lepsze wizualizacje (kwestia wątpliwa info w poście powyżej) nie potrzebujesz mieć do tego KRAY-a, wystarczy samo PRO100. Ale jednego nie jestem Ci w stanie zapewnić na dzień dzisiejszy, chociaż nie jestem osobą pracującą przy tym programie. Chodzi o współpracę PRO100 z CNC. Tu jeśli masz chęć na dodatkowe szkolenie się i rozpracowywanie nowego programu (jeśli współpracuje z Twoją maszyną) weź Corpusa. Z tego co widziałem na filmie to praca na nim jest podobna do tej na PRO100. Dużo więcej jest tam opcji ale ma to pewnie związek z tym, że jest bardziej rozbudowany. Powiedz Adamowi W. aby Ci na początek dał do obejrzenia te ileś tam filmów, które uzna w Twoim przypadku za przydatne. A potem sprawdź, czy będzie Ci on pasował. Lignumsoft mi nie płaci za to, a nawet to go nie lubię, chociaż nigdy go nawet na oczy nie widziałem i go nie znam. :glaszcze:

Co do ceny PRO100 z Rozkrojem lub bez (bez KRAY-a) to kosztuje tyle ile kosztuje. Jak komuś nie będzie odpowiadało to, że nie ma dodatkowego rendera to może go kupić od Ecru lub bezpośrednio u twórców KRAY-a (jak będzie współpracował wtedy to nie wiem bo się na tym nie znam). Można też kupić pewnie innego rendera, tylko tak naprawdę po kiego grzyba, jak to ma produkować, a nie ładnie wyglądać. Ładny wygląd jak to pisałem tu wcześniej zapewnia samo PRO100. Pozmieniać trochę we właściwościach tekstur aby były bardziej "odblaskowe" i jazda z koksem.

I to piszę ja, który KRAYA kupiłem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 18:18 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
Omen pisze:
Lignumsoft mi nie płaci za to, a nawet to go nie lubię, chociaż nigdy go nawet na oczy nie widziałem i go nie znam.


ufff. nie wiem dla czego. Ale ok ... muszę z tym żyć ... :-)

Natomiast Omen mogę potwierdzić tylko to co powiedziałeś po doświadczeniu z klientami. Na początku zawsze jest szał na rendery, a potem idą zawsze w odstawkę. A jak zapytaliśmy ponad 2000 firm czy chcą płatny render za 300 EUR (octane render) , to tylko 50 z nich powiedziało że tak, a reszta że w sumie nie używa wogóle silników renderujących ( a są 2 dostępne już ). Doszli widocznie to takiego samego wniosku jak ty. Ok KRAY jest ok ale...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 19:01 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
Też się pod tym podpiszę, namawiam PBstola na Corpusa już jakiś czas. Moim zdaniem bardzo dobry stosunek ceny do możliwości.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 19:29 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2013, 13:46
Posty: 3722
Lokalizacja: Białystok
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Meble na wymiar.
Ty mnie?:)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 19:35 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
A ja tam nikogo nie namawiam :-) Jedynie mogę przedstawić że coś takiego jest na rynku działa i sprawdza się. Natomiast każdy ma własny rozum , własny pomysł na biznes, wie na ile może sobie pozwolić na ile nie. Nie chce być nielubiany bo akurat zajmuje się sprzedażą programów :-( , tak się akurat stało że bardzo to lubię i to moja pasja.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 20:27 
Offline

Rejestracja: 14 maja 2013, 20:32
Posty: 1009
Lokalizacja: Tychy
I za to Cię nie lubimy :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 20:37 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
lignum jak twierdzisz ze corpus nadawal by sie dla mnie (a takich jak ja są tysiace) to oznacza ze cienko ci ta sprzedaz idzie bo ja o tym programie nigdy nic nie slyszalem nawet tutaj na forum chyba nikt nie ma tego programu.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 20:47 
Offline

Rejestracja: 07 maja 2013, 16:17
Posty: 1757
Danio a szkołę stolarską widziałeś ? A są. Dlaczego twierdzisz że nikt tu nie ma tego programu ?

_________________
Da mihi animas, caetera tolle


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 20:55 
Offline

Rejestracja: 06 mar 2015, 21:31
Posty: 1496
bo nikt o corpusie tu nie pisze. 90% jest o pro100. reszta to kdmax i cad kuchnie 1%


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 21:24 
Offline

Rejestracja: 07 maja 2013, 16:17
Posty: 1757
Rozumiem. A czy ktoś napisał że robisz dobre meble ?

_________________
Da mihi animas, caetera tolle


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 21:53 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
Danio pisze:
lignum jak twierdzisz ze corpus nadawal by sie dla mnie (a takich jak ja są tysiace) to oznacza ze cienko ci ta sprzedaz idzie bo ja o tym programie nigdy nic nie slyszalem nawet tutaj na forum chyba nikt nie ma tego programu.


Danio takich firm jak twoja dokładnie jest ponad 24 000. Nie słyszałesz bo słabo szukałesz. Program corpus jest od 2,5 roku na rynku, od 16 lat wogóle. O moich klientów się nie musisz martwić :-) Są forumowicze co używają jak byś śledził tematy to być wiedział :-) A dlaczego nikt nie pisze

1. Nie mają czasu na pisanie bo pracują i zarabiają kasę
2. Po co się chwalić czym zajebistym :-) żeby sobie konkurencję robić. Lepiej ci powiem jednen z moich klienów tylko źle mówi o moim programie do okolicznych stolarzy. :-) aż to ostatnio wyjaśniałem sobie z szefem. To powiedział mi wprost a co mam mówić że super to zaraz wyszyscy będą mieli.
3. Pomyślałeś dlaczego dużo jest Pro100 wszędzie jak nie to ci powiem. 70% to piraty ( bo po co płacić za soft), 20% to firmy kture kupiły bo tanio i jakoś to będzie, 10% to firmy które słabo szukały i nie widziały co czynią :-).
4. Czy chwali się tu ktoś IMOSEM, TopSolidem, innymi. Ciekawe dlaczego ? Po prostu te programy normalnie działają i tyle :-)
5. Czemu nie ma tu przestawiciela PRO100 ( napisz do nich niech poczytają )

5. I jak to powiedział Torus w innym wątku - jestem jedyny któremu można oficjalnie "nawrzucać" :-) Torus tylko trzeba uważać, bo jak mi ktoś podpadnie to NIC u mnie nie kupi, choćby na uszach stawał. :-) Mam paru takich delikwentów na czarnej liście :-) Nawet skargi na mnie pisali :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 22:01 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2015, 03:18
Posty: 115
Lokalizacja: Europe
lignumsoft pisze:
Program corpus jest od 2,5 roku na rynku, od 16 lat wogóle

A gdzie wersja demo CORPUS?
jak użytkownikom zrozumieć, że im wygodniej ?

Pro100 - na stronie ECRU- pobierz i ćwicz, ucz się.
Oto i popularność


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 22:18 
Offline

Rejestracja: 08 gru 2016, 21:15
Posty: 600
Lokalizacja: Kobyłka
Specjalizacja: oprogramowanie do mebli
I tym się różni Corpus od Pro100

Demo Corpus jest dostępne po prezentacji on-line pełnej wersji. Bo w demo Corpus 3/4 rzeczy jest wyłączone i ich nie ma. Nawet nie widać że coś takiego istnieje ( a chyba wolałbyś zobaczyć że jest wymiarowanie, krzywe, optymalizacja, wycena, itd) tego w Demo nie ma. Bo piractwo jest przeogromne ogólnie i jak ktoś nawet spiraci Demo to powodzenia życzę. Demo jest po to aby zapoznać się z interfejsem i nic innego a nie robić projekty.

Jak boisz się zainwestować to możesz wypożyczyć odpłatnie program na 1 mc lub 3 mc. W tym masz pełne 8h szkolenie i wspracie przez cały czas wypożyczenia. Więc spokojnie możesz sprawdzić działa nie działa, podoba się nie podoba się.

Popularność pro100 jest tylko i wyłącznie z 2 powodów. 1. na każdym chomiku go ściągniesz. 2. jest najtańszy na rynku. Koniec kropka popularności. :-) A nie dlatego że dali demo.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 23:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 mar 2015, 03:18
Posty: 115
Lokalizacja: Europe
lignumsoft pisze:
Demo jest po to aby zapoznać się z interfejsem i nic innego a nie robić projekty.
lignumsoft pisze:
Bo w demo Corpus 3/4 rzeczy jest wyłączone i ich nie ma.

rotfl
......


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 15 sty 2017, 23:34 
Offline

Rejestracja: 06 gru 2013, 11:40
Posty: 528
Lokalizacja: SANOK
oo czyżby się handlowcy spikliii rotfl


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 40  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group