TechnikiStolarskie.pl

Forum stolarskie dla ludzi z pasją
Dzisiaj jest 19 kwie 2024, 23:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05 sty 2021, 16:57 
Offline

Rejestracja: 19 lip 2017, 12:09
Posty: 73
Witam szanowne grono. Drogą kupna stałem się posiadaczem zestawu do natrysku kleju kontaktowego, jednak mam problem; mianowicie nie mogę ustawić strumienia tak aby był względnie szeroki i równomierny. To co wylatuje z pistoletu nie dość że ma szerokość ok 8cm to dodatkowo jedną stroną leje mocniej, regulacja pokrętłem niewiele daje. Miał ktoś taki problem i udało mu się go rozwiązać?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 06 sty 2021, 19:14 
Offline

Rejestracja: 15 sty 2017, 12:13
Posty: 43
Lokalizacja: mazowieckie
Zawód: samouk
ja miałem podobny problem, zadzwoniłem do producenta i przyjechał przedstawiciel wymienił pistolet bo była końcówka wadliwa i po sprawie, przy okazji pokazał jak powinno się psiukać fachowo wg producenta :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2021, 16:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2014, 19:20
Posty: 265
Lokalizacja: kujawsko pomorskie
Zawód: Stolarz
Specjalizacja: Drzwi,Schody
Może zabrudzona dysza pistoletu,przemyj acetonem.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2021, 19:23 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 gru 2014, 16:29
Posty: 611
Lokalizacja: Beskid Żywiecki
Zawód: Byłem pilorzem :D
Przymierzam się do zakupu butli, pamiętam że ongiś chyba trzeba było mieć butle na wymianę czy jakąś kaucję płacić jak to teraz wygląda ????


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2021, 21:41 
Offline

Rejestracja: 17 cze 2015, 19:47
Posty: 183
Lokalizacja: Legnica
my używamy 17kg butli i to raczej jednorazówki są


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2021, 21:46 
Offline

Rejestracja: 07 maja 2013, 16:17
Posty: 1754
Solmyr a do czego chcesz to używać ?

_________________
Da mihi animas, caetera tolle


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 sty 2021, 22:08 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 gru 2014, 16:29
Posty: 611
Lokalizacja: Beskid Żywiecki
Zawód: Byłem pilorzem :D
Głównie do pogrubiania formatek oraz do oklejania wąskich krawędzi pogrubionych elementów.
Makabryczne piniondzory hurtownie sobie życzą za takie operacje. Traf chciał, że dostałem pistolet do butli, w podarunku rzec można, więc dumam nad butlą. Ze 30 pustych sprayów po roku leży w worku na śmieci, to tak se myślę, że jak butlę kupię to może będę bardziej EKO. Tera nie wiem co z tymi sprajami pustymi zrobić... Bym miał lat osiem, to bym skrzyknął bandę z podwórka, zapalił ognisko na górkach za elktrociepłownią i bawił się wybuchy. Mam córkę w wieku ośmiu lat, ale się trochę boję że jak jej pokaże jak się tata w jej wieku bawił to mnie zamkną do puchy :/ Chociaż w sumie w takim wypadku to chyba lepiej by było żeby mnie zamknęli zanim by mnie jej matka dorwała szczerbol
Reasumując: mam pistolet to czemu nie mam mieć butli, oto jest pytanie...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 13 sty 2021, 01:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 maja 2013, 17:44
Posty: 1504
Specjalizacja: 12/70
Takie nostalgiczne zabawy są fajne, ale mi do dziś po takiej zabawie pozostał ślad na .... :)

_________________
Davus sum, non Oedipus.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 17 sty 2021, 21:25 
Offline

Rejestracja: 22 mar 2015, 12:35
Posty: 304
Lokalizacja: Rzeszów
solmyr pisze:
Głównie do pogrubiania formatek oraz do oklejania wąskich krawędzi pogrubionych elementów.
Makabryczne piniondzory hurtownie sobie życzą za takie operacje. Traf chciał, że dostałem pistolet do butli, w podarunku rzec można, więc dumam nad butlą. Ze 30 pustych sprayów po roku leży w worku na śmieci, to tak se myślę, że jak butlę kupię to może będę bardziej EKO. Tera nie wiem co z tymi sprajami pustymi zrobić... Bym miał lat osiem, to bym skrzyknął bandę z podwórka, zapalił ognisko na górkach za elktrociepłownią i bawił się wybuchy. Mam córkę w wieku ośmiu lat, ale się trochę boję że jak jej pokaże jak się tata w jej wieku bawił to mnie zamkną do puchy :/ Chociaż w sumie w takim wypadku to chyba lepiej by było żeby mnie zamknęli zanim by mnie jej matka dorwała szczerbol
Reasumując: mam pistolet to czemu nie mam mieć butli, oto jest pytanie...


Strzelało się, smoki z resztki co było w środku się robiło...
Możesz kupić zestaw startowy z pistoletem, lub później tylko butle kupować bez pistoletu. Jak masz gdzieś Meblopol, to teraz chyba mieli dobrą cenę na ten asortyment. Kiedyś kupiłem w innej hurtowni nołnejma (z wyglądu identyko do spraykona i takich tam), kleju zostało w środku dużo. Oszczędność żadna.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group